Inwestycje Warszawa ul. Lazurowa

Ul. Lazurowa to licząca sobie ponad 3,5 km arteria leżąca w dzielnicy Bemowo na granicy obszarów MSI Jelonki Północne i Południowe. Częściowo biegnie przez granice obszarów MSI Chrzanów, Górce, Groty, aż do Fortu Radiowo. Powstała jeszcze w XIX w. jako trakt łączący dwa forty. Współcześnie ul. Lazurowa to tereny z przewagą zabudowy mieszkaniowej. Dzięki stacji metra, liniom autobusowym oraz tramwajowym ulica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum i pozostałymi dzielnicami. Chcąc śledzić informacje o prowadzonych tu inwestycjach, warto odwiedzać Kompas Inwestycji!

Inwestycje ul. Lazurowa Warszawa - charakter zabudowy

Całe Bemowo to dzielnica mocno zróżnicowana pod względem zabudowy. Ul. Lazurowa jest natomiast obszarem z przewagą budynków mieszkalnych. Występują tu zarówno wysokie budynki wielorodzinne w postaci bloków, jak i niższe budynki 2- i 3-piętrowe. Te drugie to głównie nowo powstające kompleksy o podwyższonym standardzie. Należą do nich mieszkania z balkonami lub werandami i przydzielonymi miejscami postojowymi. Ich uzupełnieniem są obiekty usługowe, które zaspokajają potrzeby mieszkańców ulicy. Nie brakuje tu również infrastruktury społecznej, w tym obiektów handlowych, gastronomicznych, kulturalnych, sportowych.

Nieruchomości ul. Lazurowa Warszawa - potencjał inwestycyjny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i potencjalnych przyszłych mieszkańców ul. Lazurowej, warto rozważyć nowe inwestycje w postaci budynków mieszkalnych o małej i średniej wysokości. Rozbudowana oferta usługowa i dobra komunikacja sprawiają, że ul. Lazurowa jest uważana za komfortowe miejsce do zamieszkania. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako punkt docelowy dla rodzin z dziećmi. Inwestycje przy ul. Lazurowej wymagają przemyślanych projektów, które estetycznie wkomponują się w krajobraz okolicy. Sprawdzi się zrównoważone budownictwo obfitujące w proekologiczne rozwiązania, które pozwolą dbać o środowisko, jednocześnie obniżając zużycie energii.

Inwestycje przy ul. Lazurowej - możliwości działania

Nowe inwestycje budowlane przy ul. Lazurowej tworzą możliwości dla deweloperów specjalizujących się w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Mieszkania dostarczane w stanie deweloperskim dają natomiast wiele opcji zarobkowania firmom działającym w branży projektowej, wykończeniowej, meblarskiej. Podejmowane inwestycje wiążą się również z potrzebą dostarczenia znacznych ilości materiałów budowlanych, co stanowi szansę dla producentów i dystrybutorów dóbr tego rodzaju. Warto więc poznać plany inwestycyjne dotyczące tej części Warszawy, by zyskać możliwość uczestnictwa w przyszłych przedsięwzięciach.