Nowe inwestycje mieszkaniowe Szczecin

Szczecin to stolica i zarazem największe miasto województwa zachodniopomorskiego. Atrakcyjna lokalizacja i szeroko rozwinięta gospodarka dają doskonałe podłoże pod inwestycje. W Szczecinie planowanych i realizowanych jest wiele projektów prywatnych i publicznych inwestorów. Jeśli chcą Państwo otrzymywać najświeższe wiadomości o sytuacji branży budowlanej w tym mieście, zapraszamy do obserwowania naszego serwisu.

 

Szpital Zdunowo - budynek dla potrzeb Pracowni Patomorfologii

Wizja

Budynek Rektoratu - adaptacja poddasza

Projektowanie zakończone

Zabytkowy budynek Muzeum Narodowego w Szczecinie - przebudowa

Projektowanie zakończone

Szpital Zdunowo - budynek dla potrzeb oddziałów chorób zakaźnych

Wizja

RCUS, ul. Żołnierska

Wizja

Park Żeromskiego w Szczecinie - rewaloryzacja

Wizja

Plac Zwycięstwa w Szczecinie - rewaloryzacja

Wizja

Kompleks wielofunkcyjny, ul. Kolumba

Wizja

Budynek wielorodzinny, al. Papieża Jana Pawła II

Projektowanie zakończone

Projektowanie

Inwestycje Szczecina w największej bazie Kompasu Inwestycji

Skąd czerpać wiedzę o nowych inwestycjach w Szczecinie? Rzetelnym i stale aktualizowanym źródłem jest nasz serwis. Kompas Inwestycji to baza ponad 20 tys. średnich i dużych inwestycji. Szczecin to jedno z miast w Polsce, które może pochwalić się bogatą ofertą planowanych i realizowanych przedsięwzięć inwestycyjnych. Do przeprowadzenia założonych projektów niezbędna jest jednak pomoc doświadczonych fachowców, a także dostawców materiałów i surowców. Obserwując nasz portal, mogą Państwo pozyskać nowych partnerów biznesowych i nawiązać intratne współprace. Kompas Inwestycji to również serwis dla osób prywatnych, które są zainteresowane rynkiem nieruchomości.

Szczecin inwestycje mieszkaniowe w woj. zachodniopomorskim

Jak przedstawiają się inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie? Miasto to jest ośrodkiem gospodarki morskiej, a także atrakcyjną turystycznie miejscowością. W efekcie, dostępnych jest tutaj wiele miejsc pracy. Z racji tego, wielu inwestorów stawia na inwestycje deweloperskie w Szczecinie. Popyt na mieszkania w tym mieście jest naprawdę spory. Nowe nieruchomości stają się obiektami inwestycyjnymi, trafiają pod wynajem lub wykorzystywane są w celach turystycznych. Szczecin rozkwita. Miasto to proponuje bogatą ofertę studiów wyższych, miejsca pracy oraz znakomity klimat. Nowe inwestycje mieszkaniowe w Szczecinie są więc realizowane każdego roku. Jeśli są Państwo zainteresowani rynkiem nieruchomości w tym mieście, zachęcamy do śledzenia Kompasu Inwestycji na bieżąco.