Nowe inwestycje mieszkaniowe Świnoujście

Świnoujście to miasto na prawach powiatu, położone w województwie zachodniopomorskim, które jest bardzo atrakcyjne pod względem turystycznym i gospodarczym. Aby dowiedzieć się o najnowszych inwestycjach w Świnoujściu, warto skorzystać z naszej bazy. Kompas Inwestycji to portal dysponujący największym w Polsce zbiorem średnich i dużych projektów budowlanych. W naszym serwisie zgromadziliśmy ponad 20 tys. pozycji. Jeśli chcą Państwo być na bieżąco z sytuacją rynku budowlanego w naszym kraju, zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.

 

Terminal Promowy w Świnoujściu - przebudowa stanowiska nr 4

Wybór Generalnego Wykonawcy

Ulica Henryka Sienkiewicza w Świnoujściu

Wybór Generalnego Wykonawcy

Zakład Opieki Długoterminowej - rozbudowa

Wizja

Hala nr 10 na Basenie Północnym - adaptacja na cele kulturalne

Wizja

Szkoła Zawodowa na Warszowie - rozbudowa i przebudowa

Wizja

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przytorze - rozbudowa

Wizja

Przedszkole w Karsiborze

Wizja

Budynki wielorodzinne, ul. Nowokarsiborska

Projektowanie

Port Zewnętrzny w Świnoujściu - tor podejściowy

Wizja

Port Zewnętrzny w Świnoujściu - falochron

Wizja

Inwestycje w Świnoujściu – co wpływa na rynek budowlany tego miasta?

Nowe inwestycje w Świnoujściu uwarunkowane są przede wszystkim znakomitą sytuacją gospodarczą tego miasta. Ulokowane jest w atrakcyjnym turystycznie regionie, blisko morza. W przeciwieństwie do innych kurortów, Świnoujście działa przez cały rok – jest chętnie odwiedzane przez turystów i kuracjuszy, którzy korzystają z oferty uzdrowiskowej miasta. Prawobrzeżna część Świnoujścia jest natomiast mocno zindustrializowana. Zarówno gospodarka morska, jak i turystyka zapewniają wiele miejsc pracy, co przekłada się na bardzo niskie bezrobocie. Miasto to może pochwalić się również wysokimi dochodami. W efekcie realizowane są tutaj zarówno inwestycje prywatnych inwestorów, jak i projekty lokalnych władz, które podnoszą atrakcyjność miasta.

Nowe, mieszkaniowe inwestycjeŚwinoujście a rynek deweloperski

W Świnoujściu każdego roku do użytku oddawanych jest kilka mieszkaniowych inwestycji. Część z nich trafia do mieszkańców, jednak największy odsetek kierowany jest do osób, które poszukują nieruchomości inwestycyjnych lub wakacyjnych. Bloki mieszkalne oraz apartamentowce o podwyższonym standardzie pojawiają się w różnych częściach miasta. Najbardziej opłacalne inwestycje w Świnoujściu to z pewnością nieruchomości ulokowane blisko morza. Jeśli poszukują Państwo informacji o aktualnie planowanych lub realizowanych inwestycjach w tym mieście, zachęcamy do skorzystania z Kompasu Inwestycji.