Nowe inwestycje mieszkaniowe Tychy

Tych to prężnie rozwijające się miasto w województwie śląskim. Słynie z działających na jego terenie gałęzi przemysłowych i usługowych. Miasto nie poprzestaje jednak na historycznych budowlach i inwestycjach. Tychy stale się rozwijają, czym ściągają do siebie wielu nowych mieszkańców, pracowników i inwestorów. Gdzie można znaleźć rzetelne informacje na temat inwestycji w Tychach? Warto skorzystać z naszego portalu. Kompas Inwestycji obejmuje już ponad 20 tys. pozycji z całej Polski!

 

Centrum Dystrybucji, ul. Mikołowska - przebudowa

Realizacja

Hala magazynowa, ul. Towarowa

Wizja

Budynki wielorodzinne, ul. Uczniowska - kolejne etapy

Projektowanie

Zakład produkcyjny Carboautomatyka - rozbudowa

Projektowanie zakończone

Budynek wielorodzinny, ul. Nowokościelna

Projektowanie

Zakład produkcyjny Pulverit Polska - rozbudowa

Realizacja - Stan zero

Budynki wielorodzinne, ul. Uczniowska - etap I

Projektowanie

Hale magazynowe Eko-Mix

Generalny Wykonawca wybrany

Hala magazynowa Zof-Stal

Wybór Generalnego Wykonawcy

Stacja tankowania wodoru na terenie zajezdni PKM w Tychach

Wybór Generalnego Wykonawcy

Tychy – inwestycje dla firm

Bez wątpienia Tychy są silnie powiązane z przemysłem. W ostatnich latach jednak znaczenie hutnictwa i górnictwa znacząco spadło. Nie spowodowało to jednak zatrzymania się rozwoju przemysłu na terenie miasta. Stare ośrodki zostają przebudowywane, aby służyć innym branżom. W ten sposób powstają nowe lokale handlowe, usługowe czy użytkowe. Gdy tylko pojawia się nowa inwestycja w Tychach, trafia ona do Kompasu Inwestycji. Dzięki temu nie brakuje na terenie miasta projektów, które mogą być realizowane przez zainteresowanych pracą wykonawców, architektów czy też przez firmy budowlane szukające nowych zleceń.

Tychy – inwestycje mieszkaniowe z myślą o młodych

Obserwując rozwój branży usługowej i przemysłowej, nie można zapominać o powstających mieszkaniach i osiedlach na terenie Tych. Inwestycje tworzone przez deweloperów serwują ogrom możliwości dla każdego, kto chce kupić własne cztery kąty. W przygotowaniu są zarówno budynki mieszkalne na ulicy Katowickiej, jak i apartamenty Bacha czy Apartamentowiec Kameralny. Na terenie miasta tworzonych jest wiele nowych budynków mieszkalnych. Aby być na bieżąco z tego typu projektami wystarczy skorzystać z Kompasu Inwestycji.

Aktualne informacje o projektach budowlanych i inwestycjach w Tychach

Dlaczego warto postawić na Kompas Inwestycji? To przede wszystkim najbardziej rozbudowana baza tego typu w Polsce, powstająca już od 2009 roku. Znaleźć w niej można informacje o prywatnych i publicznych inwestycjach. Tychy rozwijają się dynamicznie, dlatego warto na bieżąco śledzić wykonywane projekty budowlane, które do ich prawidłowego wykonania potrzebują pomocy wykonawców, architektów i firm budowlanych.