Nowe inwestycje mieszkaniowe Toruń

Jak szukać sprawdzonych informacji o inwestycjach w Toruniu? Dane o najważniejszych publicznych i prywatnych projektach budowlanych można zdobyć za pośrednictwem naszej platformy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Kompasu Inwestycji. Działamy na rynku już od 2009 roku. Zapewniamy dostęp do aktualnych, oficjalnych i sprawdzonych danych dla firm oraz osób prywatnych. Umożliwiamy kontakt między przedsiębiorstwami a architektami czy wykonawcami chcącymi zaangażować się w dany projekt.

 

Zakład Remikop - rozbudowa - Etap II

Inwestycja wstrzymana

Zabudowa wielorodzinna, ul. Batorego - budynek B8

Projektowanie zakończone

Młode Bielawy - etap III

Projektowanie zakończone

CTPark Toruń

Projektowanie

Zakład przetwarzania odpadów Lerg-Pet - rozbudowa

Projektowanie

Hala sportowa ZSOiT nr 13

Projektowanie

Forteczna 13B

Realizacja - Stan zamknięty

Realizacja - Stan zero

Budynki magazynowo-produkcyjne Baza - rozbudowa

Projektowanie zakończone

Inwestycje mieszkaniowe – Toruń miastem dla młodych

Toruń od lat dba o to, aby rozwijać się na każdej możliwej płaszczyźnie. Powstają nowe ośrodki i miejsca pracy, przyciągające wiele osób do tego miasta. Właśnie dlatego deweloperzy stale rozwijają sektor mieszkaniowy. Budują coraz to nowsze bloki, osiedla, apartamenty czy zabudowy jednorodzinne, w których może znaleźć dla siebie miejsce każdy chętny do zamieszkania w Toruniu czy jego okolicach. Nowe inwestycje mieszkaniowe sprawiają, że to kujawsko-pomorskie miasto przyciąga do siebie coraz więcej Polaków chcących mieć własne cztery kąty. Wszystkie istotne inwestycje mieszkaniowe w Toruniu dostępne są na naszej stronie wraz z najważniejszymi danymi, z których może skorzystać każdy wykonawca, architekt czy firma budowlana. W naszej bazie widnieją jedynie sprawdzone informacje, które na bieżąco są uzupełniane.

Toruń – inwestycje biznesowe i przemysłowe

Na terenie Torunia powstają nie tylko nowe inwestycje mieszkaniowe. Przedsiębiorcy dbają również o to, aby miasto rozwijało swoją gospodarkę. Co roku powstaje wiele nowych obiektów przemysłowych i biznesowych. Obecnie rozbudowywana jest strefa Inwestycyjno-Logistyczna Toruń-Wschód, gdzie powstają kolejne magazyny, biurowce, siedziby firm i powierzchnie dla logistyki. Całość prowadzona jest w sąsiedztwie węzła autostradowego A1. W ten sposób Toruń dba o to, aby stać się wygodnym miejscem pracy nie tylko dla mieszkańców miasta, lecz także okolic. O rozwoju i zaawansowaniu prac można znaleźć informacje w Kompasie Inwestycji. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego portalu i z inwestycjami w Toruniu, które dostępne są w sprawdzonej bazie.