Nowe inwestycje mieszkaniowe Sandomierz

Sandomierz to miasto położone nad Wisłą w województwie świętokrzyskim. Stale rozwijająca się infrastruktura i wiele użytków rolnych, które są przemianowywane na grunty budowlane, sprawia, że jest to miejscowość idealna na inwestycje. Sandomierz oferuje ciekawe okazje na zainwestowanie wolnych funduszy. Najatrakcyjniejsze z nich zgromadzone zostały na portalu Kompas Inwestycji. Przekazujemy Państwu dane związane z projektami budowlanymi z całego kraju, dzięki czemu można w łatwy sposób znaleźć nowe okazje do współpracy.

 

OTO Park Sandomierz

Wizja

Boisko zadaszone przy SP nr 1 w Sandomierzu

Generalny Wykonawca wybrany

Muzeum Zamkowe w Sandomierzu - magazyn studyjny zbiorów

Wizja

Muzeum Zamkowe w Sandomierzu - remont baszty

Wizja

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Sandomierzu

Generalny Wykonawca wybrany

Oczyszczalnia ścieków w Sandomierzu - rozbudowa

Projektowanie

UJK - Filia w Sandomierzu, ul. Milberta

Wizja

Generalny Wykonawca wybrany

Kamienica Oleśnickich - przebudowa

Realizacja

Kryta pływalnia Błękitna Fala - przebudowa

Realizacja - Stan zero

Budowlane inwestycje – Sandomierz dobrym miejscem na lokatę kapitału!

Sandomierz to miejsce, gdzie z roku na roku przeprowadzanych jest coraz więcej inwestycji budowlanych. Mowa tutaj o budynkach mieszkalnych, biurowcach i budynkach użyteczności publicznej. W ostatnich latach władze miasta zdecydowały się przemianować wiele gruntów rolnych na budowlane. Otworzyło to furtkę do inwestycji w Sandomierzu. Nowe bloki mieszkalne, szeregówki, biurowce i inne budynki nie mogłyby powstać bez wsparcia różnych usługodawców. Architekci, projektanci, wykonawcy i inni fachowcy będą stale poszukiwani w tym mieście.

Najciekawsze inwestycje – Sandomierz

W Sandomierzu można znaleźć aktualnie wiele niezwykle interesujących projektów budowlanych. Deweloperzy stawiają na najnowsze trendy, jeśli chodzi o budownictwo mieszkaniowe. Dobrym przykładem tego typu inwestycji jest budowa osiedla mieszkaniowego przy ulicy Okrzei. Mają tam powstać niewielkie powierzchniowo mieszkania (do 37 m²), które doskonale wpisują się w modę na minimalizm. Aby móc połączyć ze sobą inwestora z fachowcami, już w 2009 roku uruchomiliśmy portal Kompas Inwestycji. Na pierwszym miejscu stawiamy rzetelność, dlatego mogą być Państwo pewni, że wszystkie znajdujące się informacje na łamach naszej strony są aktualne i sprawdzone.


Inwestycje Sandomierz – najbardziej rozbudowana baza projektów w Polsce!

Szukanie dobrej okazji na inwestycję wolnego budżetu nie musi wiązać się z wielogodzinnym przesiadywaniem w internecie. Kompas Inwestycji jest portalem, który ułatwia Państwu przeglądanie inwestycji w Sandomierzu i nie tylko. Nasi pracownicy stale wyszukują najlepsze okazje inwestycyjne, dodają nowe projekty i aktualizują ich statusy.