Nowe inwestycje mieszkaniowe Piła

Piła położona jest w północnej części województwa wielkopolskiego. To prężnie rozwijający się ośrodek, w którym realizowana jest coraz większa liczba inwestycji. Piła przyciąga zarówno krajowych, jak i zagranicznych inwestorów. Jeśli chcą Państwo zdobyć najświeższe informacje o realizowanych w tym mieście przedsięwzięciach, a także stać się ich częścią, zachęcamy do skorzystania z naszego serwisu. Kompas Inwestycji to portal dla osób, które chcą być na bieżąco z sytuacją rynku budowlanego w naszym kraju.

 

Zespół Obiektów Sportowych Górne w Pile

Generalny Wykonawca wybrany

Osiedle Lotników III

Projektowanie

Centrum handlowe, ul. Wojska Polskiego

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. Rynkowa (budynek C)

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. Rynkowa (budynek D)

Projektowanie

Zakład produkcyjny Swiss Valley - rozbudowa

Wybór Generalnego Wykonawcy

Park handlowy, al. Powstańców Wielkopolskich

Projektowanie zakończone

Zakład produkcyjny Remondis Glass Recycling Polska - rozbudowa

Realizacja - Stan zamknięty

Kompleks handlowo-usługowy, ul. Pilotów

Projektowanie

Budynek mieszkalny, ul. Medyczna

Realizacja - Stan zamknięty

Inwestycje w Pile w bazie Kompasu Inwestycji

Piła charakteryzuje się znakomitymi warunkami do rozwoju przemysłu i biznesu. Miasto to jest świetnie skomunikowane z większymi istotnymi ośrodkami, takimi jak: Bydgoszcz, Szczecin, Poznań czy Berlin. To właśnie w Pile krzyżują się drogi krajowe nr 10 i nr 11. Co więcej, Piła jest jednym z czterech głównych ośrodków gospodarczych Wielkopolski. W efekcie coraz więcej inwestorów decyduje się na inwestycje w tym mieście. Na terenie Piły realizowane są różnorodne projekty, dotyczące m.in. budowy nieruchomości mieszkalnych, przemysłowych, a także renowacji czy rewitalizacji starych i zabytkowych obiektów. Dzięki Kompasowi Inwestycji mogą Państwo zyskać kompletny obraz inwestycji w Pile, które, aby szybko się rozwijać, potrzebują wsparcia firm budowlanych, podwykonawców, architektów czy dostawców materiałów i usług.

Mieszkaniowe inwestycje w Pile są doskonałym miejscem na ulokowanie kapitału

Piła rozrasta się głównie wzdłuż rzeki Gwdy. Najwięcej przedsięwzięć inwestycyjnych realizowanych jest w północnej i wschodniej części tego miasta. Rynek mieszkaniowy w Pile kwitnie, ponieważ do miasta napływa wiele osób z całego województwa. Piła charakteryzuje się niskim poziomem bezrobocia, a także wysokim poziomem wynagrodzeń. Czynniki te bezpośrednio przekładają się na dynamiczny rozrost i rozwój miasta. Budowane są tutaj głównie nowoczesne bloki mieszkalne, a także klimatyczne budynki, nieprzekraczającego pięciu kondygnacji, które dopasowane są do zabytkowej zabudowy miasta.