Nowe inwestycje mieszkaniowe Szczyrk

Szczyrk to mała miejscowość położona w województwie śląskim. To miasto turystyczno-wypoczynkowe o dużym potencjale inwestycyjnym. Dzięki naszej platformie mogą Państwo na bieżąco śledzić sytuację branży budowlanej w Szczyrku. Inwestycje, które są publikowane w naszym serwisie, dotyczą średnich i dużych projektów budowlanych. Sztab naszych infobrokerów codziennie zapewnia dawkę najświeższych informacji o inwestycjach na różnym etapie realizacji: od pomysłu poprzez wykonanie po oddawanie inwestycji do użytku.

 

Sky Resort - etap II

Generalny Wykonawca wybrany

Aparthotel, ul. Bukowa - kolejne etapy

Wizja

Szkoła Podstawowa nr 2 w Szczyrku - przebudowa - etap I

Projektowanie

Budynki pensjonatowe, ul. Narciarska

Realizacja - Stan zamknięty

Magura Resort, ul. Wczasowa

Projektowanie

Aparthotel Górska 12

Realizacja - Stan zamknięty

Budynek wielorodzinny, ul. Zdowia

Projektowanie

Aparthotel, ul. Bukowa - etap I

Projektowanie

Sky Resort - etap I

Realizacja - Stan zero

Szczyrkinwestycje w Euroregionie Beskidy

Szczyrk ulokowany jest w malowniczym Beskidzie Śląskim. Miasto to słynie przede wszystkim z atrakcyjnych walorów przyrodniczych, a także narciarstwa. Amatorzy sportów zimowych każdego roku chętnie odwiedzają Szczyrk. Inwestycje w tej miejscowości skoncentrowane są w głównej mierze na turystyce i hotelarstwie. Budowanych jest tutaj wiele apartamentów, hoteli i pensjonatów. Natomiast starsze budynki poddawane są modernizacji. W Szczyrku działają zarówno lokalni, jak i zagraniczni inwestorzy. Dużym przedsięwzięciem realizowanym w tym mieście jest przykładowo budowa kolejki linowej, przeprowadzana przez słowackie przedsiębiorstwo.

Szczyrkinwestycje mieszkaniowe

W Szczyrku inwestycje w nieruchomości skupiają się głównie na budynkach turystycznych. Nowo budowane obiekty przeznaczone są głównie pod najem dla turystów. W mieście tym powstają bloki mieszkalne, choć nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się domy jednorodzinne. Inwestycja w nieruchomości w tym regionie jest bardzo opłacalna. Jeśli są Państwo zainteresowani inwestycją w rynek budowlany w Szczyrku, zapraszamy do śledzenia naszego serwisu. Kompas Inwestycji to szansa na lepsze poznanie realiów rynku nieruchomości, a także możliwość pozyskania nowych partnerów biznesowych. W Szczyrku poszukiwani są wciąż architekci, podwykonawcy, dostawcy sprzętów, materiałów i usług. Warto więc na bieżąco obserwować nasz portal, aby zyskać najlepsze zlecenia.