Nowe inwestycje mieszkaniowe Rzeszów

Gdzie szukać najnowszych, sprawdzonych informacji dotyczących inwestycji w Rzeszowie? Dobrym przykładem strony pozwalającej na analizowanie projektów budowlanych z całej Polski jest Kompas Inwestycji. Zbieramy dane związane z inwestycjami z Rzeszowa i nie tylko, dzięki czemu zarówno inwestorzy, jak i wykonawcy oraz deweloperzy mogą w przejrzysty i wygodny sposób znaleźć najlepsze okazje do współpracy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze wszystkimi funkcjonalnościami naszego portalu!

 

Strefy kultury Studenckiej - modernizacja i rozbudowa

Wizja

Klinika Neurochirurgii w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie

Wybór głównego projektanta

DS Nestor - przebudowa

Wybór głównego projektanta

Osiedle Pasadena

Realizacja - Stan zero

Zabudowa Szeregowa, ul. Myśliwska

Projektowanie zakończone

Zelwerowicza 20

Realizacja - Stan zamknięty

Podkarpackie Centrum Sportu Akademickiego - II etap

Wybór Generalnego Wykonawcy

Park magazynowy CTP Rzeszów - etap II

Projektowanie zakończone

DL Invest Park Rzeszów - rozbudowa

Projektowanie

Urząd Skarbowy w Rzeszowie - przebudowa

Projektowanie

Rzeszowskie inwestycje – stale rozwijający się sektor gospodarki

Rzeszów prężnie się rozwija w zakresie nowych inwestycji budowlanych. Mowa zarówno o budynkach mieszkalnych, jak i biurowcach. Co istotne, niezagospodarowana przestrzeń, znajdująca się w stale przyłączanych do miasta wsiach sprawia, że w Rzeszowie może powstawać wiele nowych budynków. Spółki z całego świata inwestują swoje środki w budowę nowych obiektów, które służyć będą zarówno mieszkańcom, jak i okolicznym firmom. W Rzeszowie stale potrzebne jest wsparcie różnych usługodawców, w tym projektantów, architektów, wykonawców i wielu innych. Z tego względu już w 2009 roku uruchomiliśmy Kompas Inwestycji, który jest obecnie największą bazą rzetelnych informacji o projektach budowlanych w całej Polsce. To tutaj znajdą Państwo nowe inwestycje w Rzeszowie i nie tylko.

Mieszkaniowe inwestycje – Rzeszów dobrym miejscem na tego typu działania

Jeśli chodzi o inwestycje deweloperskie w Rzeszowie, to nowe obiekty powstają w różnych częściach miasta. Inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie w dużej mierze składają się na nowe osiedla domów szeregowych, które coraz chętniej wybierają kupujący. Tego typu budynki powstają na obrzeżach miasta, np. w dzielnicy Budziwój. Jest to teren przyłączony do Rzeszowa w 2010 roku. Z kolei dobrym przykładem nowych bloków mieszkalnych będą tutaj inwestycje w Rzeszowie „Nasz Gaj”. To kompleks ośmiu budynków, zaprojektowanych w duchu nowoczesnej architektury. Zlokalizowany jest on przy ul. Tęczowej, na osiedlu „drabinianka”.

Rzeszów – inwestycje i ich największa baza internetowa w Polsce

Nasza strona internetowa to prawdziwe forum inwestycji w Rzeszowie! Aby znaleźć najlepsze okazje do zainwestowania swoich funduszy, nie trzeba już poświęcać mnóstwa czasu i energii na długie, bezowocne przeglądanie internetu. Kompas Inwestycji jest portalem ułatwiającym ten proces. Nasi pracownicy stale monitorują rynek inwestycji w Rzeszowie i nie tylko, aktualizują projekty i przekazują najważniejsze informacje na ten temat.