Nowe inwestycje mieszkaniowe białystok

Jak wyglądają obecnie nowe inwestycje w Białymstoku? Z pewnością nie brakuje tutaj interesujących projektów – stolica Podlasia to atrakcyjny teren dla firm budowlanych. Aby móc zadbać o rozwój w tej branży i nawiązać kontakt z partnerami, warto zadbać o dostęp do sprawdzonych, rzetelnych i najnowszych informacji. Można je znaleźć w bazie portalu Kompas Inwestycji: to największy tego typu serwis w Polsce, który gromadzi bieżące dane na temat inwestycji w Białymstoku i innych miastach.

 

Galeria Sportu Białostockiego

Projektowanie zakończone

Woonerf w ul. Św. Rocha oraz ul. 8KD-D

Wizja

Wybór głównego projektanta

Szkoła Podstawowa Nr 44, ul. Rumiankowa - termomodernizacja

Wybór głównego projektanta

Szkoła Podstawowa Nr 43, ul. Stroma - termomodernizacja

Wybór głównego projektanta

Huzar - etap III - budynek B3

Projektowanie zakończone

Huzar - etap II - budynek B2

Projektowanie zakończone

Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku

Wizja

Sala gimnastyczna przy VII LO, ul. Wierzbowa

Projektowanie zakończone

Przedszkole Samorządowe nr 47 - rozbudowa i termomodernizacja

Projektowanie zakończone

Inwestycje Białystok – co wpływa na rynek budowlany w tym mieście?

Białystok jest miastem, w którym warto zwrócić uwagę na szereg istotnych czynników decydujących o wyglądzie rynku budowlanego. Przede wszystkim jest to stolica województwa podlaskiego, przez co inwestycje w Białymstoku mają spory wpływ na cały region. Dodatkowo jest to miasto położone niedaleko wschodniej granicy Polski, co sprawia, że odgrywa ono sporą rolę dla handlu i nie tylko. Od wielu lat dominującą pozycję w gospodarce miasta odgrywa przemysł, który wiąże się z licznymi nowymi inwestycjamiBiałystok to miejsce, w którym z pewnością warto być na bieżąco z aktualnymi projektami.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Białymstoku

Oprócz istotnej roli w kontekście gospodarki warto także zwrócić uwagę na atrakcyjność Białegostoku jako miejsca do życia. Miasto zdobyło w 2020 r. pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu portalu Otodom; stolica Podlasia może pochwalić się również solidną pozycją w wielu innych zestawieniach. To sprawia, że sporą popularnością cieszą się także nowe inwestycje mieszkaniowe Białystok stanowi coraz ciekawszy teren dla deweloperów.

Białystokinwestycje w największej polskiej bazie

Jak nadążyć za dynamicznie rozwijającym się rynkiem budowlanym w mieście Białystok? Inwestycje z regionu Podlasia są dostępne m.in. na portalu Kompas Inwestycji – nasza baza obejmuje ponad 20 tys. pozycji. Zapewniamy wsparcie dla przedsiębiorców, deweloperów i osób prywatnych już od kilkunastu lat, umożliwiając podjęcie odpowiedniej decyzji w kwestii budowy. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego serwisu.