Nowe inwestycje mieszkaniowe Sanok

Sanok to niewielkie miasto powiatowe położone w województwie podkarpackim. To miejscowość o sporym potencjale turystycznym i przemysłowym. Na terenie Sanoka zlokalizowanych jest wiele przedsiębiorstw, dających zatrudnienie wielu mieszkańcom również z okolicznych miejscowości. Skąd czerpać informacje o inwestycjach w Sanoku? Kompas Inwestycji to portal gromadzący dane na temat różnorodnych realizacji z całego kraju. Dzięki temu znalezienie intratnych współprac jest bardzo łatwym zadaniem.

 

Budynki wielorodzinne, ul. Strażacka - etap V

Projektowanie

Apartamenty Nad Sanem

Generalny Wykonawca wybrany

Budynek wielorodzinny, ul. Cegielniana

Wizja

SOR SPZOZ w Sanoku - przebudowa

Projektowanie

Budynek garażowy dla wojskowych pojazdów wojskowcyh Sanoku

Generalny Wykonawca wybrany

Budynek B Uczelni Państwowej w Sanoku - przebudowa

Realizacja - Wykończenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w dzielnicy Olchowce

Projektowanie zakończone

Sala gimnastyczna przy II Liceum Ogólnokształcącym w m. Sanok

Projektowanie zakończone

Projektowanie

Budynki wielorodzinne, ul. Strażacka - etap IV

Projektowanie zakończone

Sanok inwestycje w bazie Kompasu Inwestycji

Kompas Inwestycji to największy portal w Polsce, zajmujący się gromadzeniem informacji na temat średnich i dużych realizacji. Na rynku działamy już od 2009 r. Dzięki naszej rzetelnej pracy mogą Państwo nawiązać liczne współprace z podwykonawcami, inwestorami, a także dostawcami usług i materiałów, którzy działają również w Sanoku. Inwestycje realizowane w tym mieście obejmują budowę obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Powstają tutaj również liczne nieruchomości z branży turystycznej i hotelarskiej. Sanok przyciąga inwestorów z całego kraju. Duża część działań przeprowadzana jest z pomocą lokalnego samorządu, który inwestuje w rozwój miasta i jego prężną modernizację. Dużym przedsięwzięciem w najbliższym czasie będzie budowa Pasażu Sanockiego. Wymaga ona wsparcia fachowców z wielu dziedzin. Jeśli chcą Państwo uczestniczyć w tej inwestycji, zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych etapach tego projektu.

Mieszkaniowe inwestycje w Sanoku

Inwestycje w Sanoku dotyczą nie tylko infrastruktury i obiektów miejskich czy przemysłowych. Coraz więcej inwestorów lokuje kapitał w nieruchomości na tym terenie. W Sanoku i okolicznych miejscowościach zauważa się duży brak mieszkań. Inwestowanie w bloki mieszkalne jest więc znakomitą inwestycją. W tym regionie wciąż jednak największą popularnością cieszą się domy jednorodzinne ulokowane wśród zieleni. Najnowsze informacje o aktualnie realizowanych i planowanych inwestycjach znajdą Państwo w Kompasie Inwestycji.