Nowe inwestycje mieszkaniowe Tarnów

Jakie inwestycje w Tarnowie są najbardziej interesujące? Na jakie warto zwrócić uwagę, prowadząc firmę budowlaną zajmującą się architekturą bądź będąc wykonawcą szukającym pracy dla siebie? Szeroki wybór ofert prowadzonych na terenie Tarnowa dostępny jest w Kompasie Inwestycji. Nasza baza obejmuje projekty publiczne i prywatne, realizowane na terenie całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszego portalu – nowe inwestycje dodawane są każdego dnia!

 

Mediateka, ul. Romanowicza

Wybór głównego projektanta

Magazyn technologiczny na terenie Grupy Azoty - rozbudowa

Projektowanie zakończone

Osiedle Brzozowe 2 - K8, K9, K10

Projektowanie zakończone

Żłobek na os. Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie

Wizja

Kompleks handlowo-usługowy, al. Jana Pawła II

Wybór Generalnego Wykonawcy

Budynek wielorodzinny, ul. Chemiczna

Projektowanie

Hala magazynowa, Tarnów

Realizacja - Stan zamknięty

Stadion sportowy w Tarnowie - etap II

Generalny Wykonawca wybrany

Siedziba Regionu Wysokich Napięć

Generalny Wykonawca wybrany

Centrum Handlowe TSS Dąbrówka - rozbudowa

Realizacja - Stan zero

Tarnów – inwestycje mieszkaniowe wspierające rozwój miasta

Polski „Biegun Ciepła”, czyli Tarnów, to miasto położone w województwie małopolskim. Słynie z wysokich temperatur panujących w nim przez cały rok, zabytków oraz z położenia, z którego wiele osób chce skorzystać. To właśnie dlatego deweloperzy inwestują w rozbudowę sektora mieszkaniowego na terenie miasta. Z roku na rok powstają coraz to nowsze bloki, osiedla i domki jednorodzinne, które mają przyciągać kupców i nowych mieszkańców Tarnowa. Inwestycje toczące się na terenie miasta można przejrzeć dzięki Kompasowi Inwestycji, działającemu już od 2009 roku.

Inwestycje w Tarnowie – punkty cieszące się popularnością

Gdzie znajdują się najpopularniejsze inwestycje w Tarnowie? Na uwagę zasługuje głównie centrum miasta, jednak stale dużym zainteresowaniem cieszą się także tereny dostępne na obrzeżach miasta. Warto wspomnieć o budowie apartamentów Ecosmart, zwracających na siebie uwagę ze względu na swój ciekawy design i ekologiczne rozwiązanie zastosowane w całym obiekcie. Nie jest to jednak jedyna duża inwestycja w Tarnowie. Wszystkie inwestycje mieszkaniowe, interesujące zarówno deweloperów, jak i osoby prywatne, można znaleźć w Kompasie Inwestycji. Nasz portal zawiera jedynie aktualne oferty i rzetelne informacje.

Tarnów – inwestycje w największej bazie projektów budowlanych

Każdego architekta, wykonawcę, projektanta czy właściciela firmy budowlanej zapraszamy do skorzystania z portalu Kompas Inwestycji. Nasza strona zawiera opis najważniejszych inwestycji deweloperskich oraz dostarcza dane, pozwalające na kontakt z partnerami – jest przydatny dla każdego, kto poszukuje nowych zleceń. Portal charakteryzuje się łatwą obsługą i zawsze dostępnymi aktualnymi danymi, aby nikogo nie wprowadzić w błąd, umożliwić przyjemne użytkowanie strony oraz znajdujących się na niej informacji.