Nowe inwestycje mieszkaniowe Słupsk

W Polsce powstaje coraz więcej interesujących realizacji z branży budowlanej. Aby być na bieżąco z planowanymi lub aktualnie realizowanymi projektami, warto śledzić Kompas Inwestycji. Na naszej platformie można znaleźć najświeższe informacje z całego kraju o średnich i dużych przedsięwzięciach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portalem, w którym dostępne są również wiadomości o inwestycjach w Słupsku. Dzięki nam mogą Państwo sprawnie wyszukiwać zlecenia oraz nawiązywać nowe współprace.

 

Zakład produkcyjny Perla Polska - rozbudowa

Wizja

Wybór głównego projektanta

Uniwersytet Pomorski w Słupsku - remont budynku A1

Wizja

Uniwersytet Pomorski w Słupsku - modernizacja budynku K1

Wizja

Milenium Słupsk

Projektowanie

Hurtownia spożywcza Jot-Ł (Słupsk)

Projektowanie

Strefa Sportu w Parku Kultury i Wypoczynku w Słupsku

Projektowanie

Budynek wielorodzinny, ul. Tramwajowa

Inwestycja wstrzymana

Słupskie Centrum Wsparcia

Wybór głównego projektanta

Słoneczne Wzgórze - etap III

Wizja

Nowe inwestycje w Słupsku

Słupsk jest jednym z największych miast województwa pomorskiego. Charakteryzuje się piękną, gotycką architekturą , a także wieloma atrakcjami turystycznymi, które przyciągają odwiedzających z całej Polski. Z racji tego, władze miasta inwestują sporo środków w rozwój Słupska, aby stał się nowoczesnym miejscem, zapewniającym wysoki poziom komfortu zarówno mieszkańcom, jak i turystom. W efekcie powstają tutaj liczne nowe inwestycje. Słupsk jest stale modernizowany, budowane są tutaj również nowe obiekty handlowe i usługowe. Prężnie zmienia się także infrastruktura miejska i drogowa. Aby zrealizować wszystkie projekty, niezbędne jest wsparcie doświadczonych inwestorów, podwykonawców czy dostawców usług i materiałów. Kompas Inwestycji pomaga nawiązywać intratne współprace już od 2009 r. Dzięki naszej bazie mogą Państwo być na bieżąco z realizacjami przeprowadzanymi w całej Polsce.

Inwestycje w Słupsku – nieruchomości dla mieszkańców i turystów

Inwestycje w Słupsku przełożyły się na ogromny rozkwit branży deweloperskiej. Nowe mieszkania i nieruchomości powstają w wielu częściach miasta. Część z nich chętnie kupowana jest przez mieszkańców, natomiast pozostałe budynki przeznaczane są na wynajem dla turystów. Słupsk jest bez wątpienia atrakcyjnym miastem turystycznym, dlatego inwestowanie w nieruchomości wielopokojowe dla turystów jest bardzo dobrym posunięciem. Jeśli chcą Państwo wkroczyć na słupski rynek nieruchomości, zapraszamy do śledzenia najświeższych wiadomości z branży budowlanej. Kompas Inwestycji dostarczy Wam wielu cennych informacji, a także pomoże znaleźć partnerów biznesowych z wielu sektorów.